Sufity napinane

Sufity napinane

Sufity napinane umożliwiają twórcze zaprojektowanie ścian oraz sufitu, ten wyjątkowy i innowacyjny system nadaje się do wykorzystania w dowolnym budownictwie, biurowym użyteczności publicznej jak i przestrzeni domowej, sufity napinane tylko z nami! 
Co to jest sufit napinany ?
sufit napinany do inne zastosowanie sufitu podwieszanego. Zamiast wymyślnych konstrukcji, jak stelaże pod płyty GK. System sufitu podwieszanego składa się z dwóch elementów:
  • profilu systemowego
  • membrany
Dzięki takiemu rozwiązaniu sufity napinane możemy stosować we wszystkich rodzajach pomieszczeń.w takim wypadku ograniczeniem jest tylko architekt.
 

Sufity napinane

można dostosować do wszelkich wymagań klienta, instalowane są około 23 mm od istniejącego sufitu lub stropu, co czyni ten system idealnym do zaprojektowania ciekawych obrazów, a połączenie z diodami Led umożliwia nieskończenie wiele ciekawych rozwiązań.
 
Dzięki specjalnym foliom i palecie barw 250 kolorów możliwe jest wykończenie w wysokie standardy naszych pomieszczeń.
 
sufit podwieszany

Sufity napinane

 mogą również osiągnąć podobny wygląd jak konwencjonalne sufity wewnątrz domu, zapewniając jednocześnie wiele dodatkowych korzyści, takich jak około 81% odbicia światła i poprawę akustyki. Sufit napinany jest bardzo szybki w montażu, jak rozmiary paneli mogą być wykonane do 50 m2. Jest to gotowy produkt, który nie będzie potrzebował dodatkowych dekoracji.
Przy montażu sufitu napinanego możemy schować całe oświetlenie pomieszczenia, głośniki, kratki, wentylatory, rekuperacje,czujniki. Sufit podwieszany jest odporny na wilgoć,dzięki czemu jest idealny dla pomieszczeń typu: łazienka, kuchnia, łaźnie parowe, baseny, a jednocześnie jest materiałem nieprzepuszczalnym dla wody, a zatem działa jako membrana w przypadku wycieków wody.
 
 
sufit podwieszany 1
Dzięki możliwości wydruku na suficie naciąganym, możemy przy odpowiedniej rozdzielczości wydrukować każdy nawet najbardziej wymyślny wzór! A dodatkowe podświetlenie wprawi w zachwyt nawet najbardziej wymagające osoby! 
 
Na nasze sufity podwieszane dajemy 15 letnią gwarancję !
Przy zastosowaniu sufitu podwieszanego z posadzką 3d, możemy dodatkowo zwiększyć unikalność naszych wnętrz.
Przy łączeniu pakietów na przykład z posadzką anhydrytową RABATY!
Jeżeli jesteście państwo zainteresowani takim rozwiązaniem prześlemy państwu nasze realizacje. Niestety  bez naszej zgody zostają powielone nasze prace, dlatego na stronie zostaną pokazane tylko nieliczne.

sufit podwieszany3

[Głosów:1    Średnia:5/5]