Perlitobeton

TERMOIZOLACYJNY PERLITOBETON

Perlitobeton
Zdjęcie nr 1
Zalety perlitobetonu można opisywać w bardzo wielu artykułach. Przede wszystkim jest to idealny materiał do izolacji Klasa A1.

Czyli niepalny stosowany może być w sieciach przesyłowych o wysokich temperaturach oraz jako uszczelnienie np kominów.

Materiał idealnie nadaje się do wyrównania chudziaków oraz stropów przed układaniem styropianów. Należy uważać i wynajmować odpowiednie firmy, które pracowały z tym materiałem.

Perlitobeton jest materiałem budowlanym stosowanym do termicznej izolacji podłóg, stropów czy stropodachów idealnie nadaje się do płaskich dachów. Wylewki perlitobetonowe (o grubościach od 3 do 15 cm w zależności od potrzeb) charakteryzują się doskonałymi własnościami izolacyjnymi, są dźwiękochłonne, ognioodporne, lekkie, trwałe i nieszkodliwe dla zdrowia.

Może być stosowany w warunkach wilgotnych.

Dodatkowa zaleta perlitobetonu to waga przy zastosowaniu na dachach stropach nie powoduje znacznych obciążeń.

Kolejną zaletą wylewek perlitowych jest to że można na niego kłaść bezpośrednio papę termozgrzewalną.

.

Składy i dane fizykochemiczne typowych perlitobetonów:

Perlitobeton
Perlitobeton

Aby uzyskać informację na temat zastosowania Perlitobetony w budownictwie mieszkaniowym jak i przemysłowym prosimy o kontakt telefoniczny.

Tagi

wylewki, posadzki, anhydryt, wylewka, posadzka, jastrych, anhydrytowy, budowa stanu surowego otwartego, budowa domu,
system JMM, SSO, SSZ, Stan deweloperski,budowa domów pod klucz, budowa domów Wrocław, budowa domu pod klucz, budowa domów jednorodzinnych, Budowa domów jednorodzinnych – od projektu aż pod klucz, Budowa domów,Posadzki anhydrytowe, posadzki anhydrytowe Wrocław,wylewki na ogrzewanie podłogowe, posadzki samopoziomujące Wrocław, wylewki samopoziomujące Wrocław,perlitobeton, Posadzki anhydrytowe,Posadzki anhydrytowe, Posadzki anhydrytowe,
[Głosów:0    Średnia:0/5]