Korzyści Systemu

Korzyści systemu dla inwestorów:

  1. system gwarantuje solidność i bezpieczeństwo: JMM to ochrona przed szkodliwym działaniem sił natury, ale także czasu
  2. energooszczędność: Domy budowane w tej technologii pozwalają zaoszczędzić do ponad 70 procent kosztów energii.
  3. Zdrowie: ściany budowane w tej technice w żadnej mierze nie są podatne na gnicie, pleśń,czy wtargnięcie szkodników przez szczeliny. Dodatkowo zmniejszona przenikalność powietrza powoduje lepszą filtrację alergenów z zewnątrz i lepszą klimatyzację. Nie ma możliwości powstania przeciągu- temperatura wewnątrz budynku ma stały poziom. Prócz tego tak masywne ściany ograniczają poziom hałasu z otoczenia.

posadzki milicz

Korzyści systemu dla projektantów, architektów i wykonawców:

  1. wszechstronność
  2. elastyczność: instalatorzy polecają nasz system ze względu na prostotę wykonania każdego z elementów projektu architektonicznego w praktyce.
  3. Prostota: instalacja systemu wokół drzwi, okien, zbrojeń kolumnowych, ,łuków i krawędzi, to nic trudnego dla przeszkolonego instalatora. Wszystko dzięki samopodtrzymującym się kątom i krawędziom.
  4. Zmniejszenie kosztów i wsparcie techniczne na każdym etapie: zmniejszenie kosztów uzyskuje się poprzez połączenie wszystkich etapów w jednym wspólnym działaniu, przy wdrożeniu naszego prostego systemu. Zmniejszają się przy tym koszty ubezpieczeń, BHP, a co za tym idzie-koszty związane z zatrudnianiem i organizacją pracy dla dodatkowych ekip.
  5. Kompleksowe programy szkoleniowe dla wszystkich zainteresowanych.
[Głosów:0    Średnia:0/5]