Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe

Jeżeli jesteś zainteresowany zmianą ogrzewania grzejnikowego na podłogowe, ale obawiasz się, że zakres remontu będzie ogromny: tj. skucie wylewki, wykonanie nowego ocieplenia poziomego (styropiany), wykonanie całkowicie nowej instalacji i wylewki, które dadzą ogromne koszty oraz długi czas remontu? To nie musisz się już obawiać!
Proponujemy skrócenie remontu, oraz ograniczenie kosztów do minimum poprzez wykorzystanie ogrzewania podłogowego frezowanego TERMOLIT!

Metoda ogrzewania podłogowego frezowanego (frezowanie rowków pod ogrzewanie podłogowe) wykorzystuje po prostu frezowanie ok. 2cm rowków na rurę ogrzewania w istniejącej już wylewce poprzez specjalnie skonstruowany frez do zastosowań przemysłowych, dlatego można ją zastosować do 99% wszystkich konstrukcji podłoża, dzięki czemu nie trzeba usuwać, ani podnosić istniejącego jastrychu cementowego lub anhydrytowego! Ponadto możliwe jest również zainstalowanie systemu ogrzewania podłogowego na różnych poziomach posadzek lub np. w podłożach drewnianych.

System frezowania ogrzewania podłogowego jest szybki i łatwy w montażu. Instalacja jest wolna od pyłu dzięki zintegrowanemu odkurzaczowi przemysłowemu.
Dostarczenie i instalacja systemu ogrzewania podłogowego gotowego do połączenia z wygodnym bezprzewodowym sterowaniem indywidualnym w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych odbywa się zazwyczaj w ciągu kilku dni roboczych.

Sprawdź szczegóły na: Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe TERMOLIT.

[Głosów:1    Średnia:5/5]