Budowa Domu

Budowa Domu

[Głosów:0    Średnia:0/5]

  • Ile kosztuje budowa domu w systemie JMM?

Ceny  systemu różnią się w zależności od zapotrzebowania. Materiały  wycenia się na podstawie konkretnych elementów potrzebnych dla danego projektu. Dokładny kosztorys może stworzyć dla Państwa ekspert z naszej centrali lub lokalny dealer współpracujący z nami. Aby taki kosztorys wykonać musimy zobaczyć projekt (podłogi i elewacje) lub dokładne wymiary ścian – włączając w to ich długość, wysokość  i grubość,oraz  rozmiary otworów ściennych, liczbę krawędzi kątów/narożników połączeń ścian typu T itp.

2.Czy mogę zobaczyć konkretne realizacje z JMM?

Tak.. Zapraszamy do galerii zdjęć i filmów, dostępnej na naszej stronie internetowej.

  1. Jak znaleźć najbliższego dilera lub konsultanta?

Zadzwoń do Nas

  1. Jak znaleźć robotników wykwalifikowanych do budowy z JMM?

Lista naszych wykonawców jest ciągle poszerzana. Prowadzi również szkolenia dla wykonawców i inwestorów budujących. Wystarczy się z nami skontaktować, byśmy od ręki zajęli się Państwa sprawą.

 

  1. Jak mój projekt będzie wspierany?

Podczas budowy domu odpowiemy na wszelkie pytania towarzysząc Państwu na placu budowy, a nasz przedstawiciel w terenie pomoże  przy obmiarze robót, szkoleniach zawodowych i dydaktycznych, jak również szkoleniu samych dealerów.

  1. Ile czasu zajmuje otrzymanie materiałów budowlanych JMM ?

Od podpisania umowy do wejścia na budowę to około 1 miesiąca a po 8-10 tygodniach oddajemy budynek w stanie deweloperskim.

  1. Co z gwarancjami na produkty JMM?

Wszelkie informacje na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie, w umowie sprzedaży, a także bezpośrednio u konsultantów.

 

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu

[Głosów:0    Średnia:0/5]